Preskočiť na obsah
BM WORKS
Otvoriť menu

Stavebníctvo

BM WORKS s. r. o.

Demolácia

Sídlo
Slatinka nad Bebravou
Od roku
2011
IČO
46 452 141

BM WORKS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Slatinka nad Bebravou 96, 956 53
Na trhu od
29. novembra 2011
IČO
46 452 141
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2011
rok vzniku
25
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BM WORKS

BM WORKS, s. r. o. sídli na adrese Slatinka nad Bebravou 96, 956 53. Zapísaná je od 29. novembra 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Demolácia“ (43.11). Predmet činnosti tvorí 25 položiek, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a reklamné a marketingové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
BM WORKS, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 452 141
DIČ
2023381140
Dátum vzniku
29. novembra 2011
Sídlo
Slatinka nad Bebravou 96, 956 53
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 25405/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BM WORKS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 25 položiek.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Reklamné a marketingové služby

  • Upratovacie služby

  • Administratívne služby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 25 položiek predmetu činnosti
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Správa bytového a nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu voľných živností
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Opracovanie drenej hmotny a výroba komponentov z dreva
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Vedenie účtovníctva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Zámočníctvo
  • Kovoobrábanie
  • Pravy pracovných strojov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BM WORKS, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Slatinka nad Bebravou 96, 956 53.

Čím sa BM WORKS, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Demolácia“ (43.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; reklamné a marketingové služby; upratovacie služby.

Aké je IČO – BM WORKS, s. r. o.?

IČO je 46 452 141, DIČ 2023381140.

Kedy vznikla BM WORKS, s. r. o.?

Vznik: 29. novembra 2011. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Slatinka nad Bebravou 96, 956 53

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BM WORKS, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bm-works.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.